Specialist Customer Support la Povelia

Îți place să lucrezi cu oamenii și ești mereu gata să asculți? Povelia caută un Customer Support Specialist dedicat și empatic, care să fie alături de utilizatorii noștri la fiecare pas. Vei interacționa direct cu clienții prin email și social media, oferind soluții rapide și eficiente, astfel încât aceștia să aibă o experiență cât mai plăcută cu aplicația noastră.

Responsabilități

  • Oferirea de suport prompt și profesional utilizatorilor pentru întrebări, probleme tehnice și cereri generale.

  • Gestionarea și soluționarea solicitărilor și reclamațiilor primite prin email și pe canalele de social media.

  • Documentarea și raportarea problemelor tehnice către echipa de dezvoltare, asigurând urmărirea acestora până la rezolvare.

  • Furnizarea de ghiduri și informații utile utilizatorilor pentru a-i ajuta să folosească eficient aplicația.

  • Monitorizarea feedback-ului utilizatorilor și propunerea de îmbunătățiri pentru optimizarea experienței acestora.

Cerințe

  • 2+ ani experiență anterioară în customer support sau în roluri similare. 3+ ani de experiență este un avantaj.

  • Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală în română și engleză.

  • Capacitatea de a înțelege și rezolva probleme tehnice de bază.

  • Cunoștințe practice de utilizare a platformelor de social media și a instrumentelor de management al ticketelor.

  • Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic, cu multiple cerințe simultane.

  • Atitudine empatică, orientată către client, cu o dorință constantă de a îmbunătăți experiența utilizatorilor.

Ce oferim

  • Posibilitatea de a lucra de acasă cu un program flexibil.

  • Oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu de lucru colaborativ.

  • Training continuu pentru perfecționarea abilităților de suport.

  • Bonusuri anuale de performanță